~*Anny4ever~*
Registrujte se na najbolji forum o Anahi!
~*Anny4ever~*
Registrujte se na najbolji forum o Anahi!
~*Anny4ever~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*Anny4ever~*

~*Dobro dosli na najbolji 4um o Anahi*~
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 KO je zaboravi nick ili sifru!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Anny4ever
Anahi Admin
Anahi  Admin
Anny4ever


Broj poruka : 1635
Datum upisa : 11/08/2008

KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptySat Jan 03, 2009 1:34 am

Ovde neka se javi oni koji su zaboravil sifru ili nick samo trebaju da kazu na oji mail se vodi njihova registracija!
Back to top Go down
http://anny4ever.forumso.net
~!_Irena
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyTue Apr 21, 2009 8:33 pm

~!_Irena*Anny_!~ mi je nick.NEKO MI JE PROVALIO MAIL PA SAM NAPRAVILA NOVI irenafairy4ewer@hotmail.com a mislim da ce mi neko i ovde provaliti pa mi posalji nov pAsWORD...i da evo da nebude da lazem....ZOVEM SE IRINA ...ZIVIM U BG....1994 SAM GODISTE


...OBOZAVAM RBD I ANY A MRZZZZZIM TH....IMAM 14 GODINA.......
Back to top Go down
~!_Irena
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyTue Apr 21, 2009 8:35 pm

rodjena sam 1994-05-25 u 4 sata....xexe pa da nebude da lazem
Back to top Go down
Irena
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyWed Apr 22, 2009 12:11 pm

OMG ko je to???
Ja ovo nisam napisala,kao prvo nisam ja irina i nikada ne pisem xexe vec hehe
Back to top Go down
IRENA...
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyWed Apr 22, 2009 2:06 pm

ALO MALA KOJI TVOJ PROBLEM JA JESAM PRAVA IRENA I TO MI JE NOVI MAIL irenafairy4ewer@hotmail.com I JA PISEM XEXE I PRAVO IME MI JE IRENA ALI SAM SE ZABUNILA PA SAM NAPISALA IRINA...O BOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Back to top Go down
FUXANADA
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyWed Apr 22, 2009 2:12 pm

Koji je wash problem???
A ti weshtacka Irena...ili Irina....hto pisesh xexe ne glupiraj se!!
Tebi NIJE nick Irena_Anny na owom 4umu i nemoj srati da te zamolim!!!!
Back to top Go down
IrEnA
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyWed Apr 22, 2009 2:18 pm

AAAAAAAAAAAAA NADO POMOZI ...NADAM SE DA MI TI VERUJES......NECES SIGURNO VEROVATI NEKOM KO NAPISE FUXANADA U NICKU
Back to top Go down
IRENA
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyThu Apr 23, 2009 1:05 pm

Nada mene poznaje..ima moj msn ako joj kazes pravi msm videce ko je prava irena!!
a moze i preko ip adrese!
Nzm koji je tvoj problem zasto hoces da se predstavis kao irena!ZNAM DA SAM FACA ALI.haha
Back to top Go down
~!_Irena*Anny_!~
Little angel
Little angel
~!_Irena*Anny_!~


Broj poruka : 268
Datum upisa : 14/10/2008
Godina : 29
Lokacija : ~BG~

KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyThu Apr 23, 2009 1:11 pm

~!_Irena wrote:
~!_Irena*Anny_!~ mi je nick.NEKO MI JE PROVALIO MAIL PA SAM NAPRAVILA NOVI irenafairy4ewer@hotmail.com a mislim da ce mi neko i ovde provaliti pa mi posalji nov pAsWORD...i da evo da nebude da lazem....ZOVEM SE IRINA ...ZIVIM U BG....1994 SAM GODISTE


...OBOZAVAM RBD I ANY A MRZZZZZIM TH....IMAM 14 GODINA.......
MALA NE SERI!!
nemam nikakvih problema sa mailom!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
irenaaaa
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyThu Apr 23, 2009 4:59 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa KO JE TO????NEMOJTE VEROVATI TOJ ....ULOGOVALA SE SA MOJOM SIFROM KAO I NA MOM MSN ....KOJI JE TWOJ PROBLEM...MOLIM TE NEMOJ!!!!!!!! KO je  zaboravi nick ili  sifru! 857880 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Back to top Go down
IREEENA
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyThu Apr 23, 2009 7:51 pm

irena_94_anahi@hotmail.com je moj msn.......JA SAM IRENA A NE OVA BALAVICA.....NADOOOO HELP....NEKO MI SE ULOGOVGAO NA MSN TAKO DA TO NA MSN NEKO PISE UMESTO ,A NE JAAA....KAO INA OVOM FORUMU HELPPPPPPPPPPPP
Back to top Go down
irena
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyThu Apr 23, 2009 10:21 pm

e mala pusi kurac to je stari msn novi ima nada izna ga..ja sam joj vec sve objasnila!!!
Back to top Go down
Anahi 4e
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptyFri May 01, 2009 3:47 pm

milica.djokic53@gmail.com zaboravila sam nick...
Back to top Go down
Anny4ever
Anahi Admin
Anahi  Admin
Anny4ever


Broj poruka : 1635
Datum upisa : 11/08/2008

KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptySat May 02, 2009 10:15 pm

nema tog mail!registruj se ponovo!
Back to top Go down
http://anny4ever.forumso.net
NENCHY
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptySat May 09, 2009 10:04 pm

saljete mi mailove da dodjem???? xm ne secam se da sam se regowala ajd. prowerite mi nick i promenite sifru u nenchy pa cu ja menjati mail mi je nenadj97@gmail.com ako nece probajte sa tackma.... I NEMOJTE DA SMARATE NA E-MAIL NEMAM VREMENA!!!
Back to top Go down
Anny
Guest




KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptySun May 10, 2009 5:33 pm

Ja sam zab Nick

Mail mi je milica.djokic53@gmail.com
Back to top Go down
Djordje
Anahi Admin
Anahi  Admin
Djordje


Broj poruka : 333
Datum upisa : 21/08/2008

KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! EmptySun Jun 07, 2009 8:24 pm

nick ti je:~Chica como DuLcE~
da li znas sifru?
Back to top Go down
Sponsored content





KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty
PostSubject: Re: KO je zaboravi nick ili sifru!   KO je  zaboravi nick ili  sifru! Empty

Back to top Go down
 
KO je zaboravi nick ili sifru!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ko je zaboravi nick i sifru?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
~*Anny4ever~* :: ~Chat~ :: Chat za goste i nas!!!-
Jump to: