~*Anny4ever~*
Registrujte se na najbolji forum o Anahi!
~*Anny4ever~*
Registrujte se na najbolji forum o Anahi!
~*Anny4ever~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*Anny4ever~*

~*Dobro dosli na najbolji 4um o Anahi*~
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Gosti zasto necete da se registrujete?!?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Anny4ever
Anahi Admin
Anahi  Admin
Anny4ever


Broj poruka : 1635
Datum upisa : 11/08/2008

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat Oct 04, 2008 10:52 am

Pa zasto nece te da se registrujete forum j e extra!!!
Back to top Go down
http://anny4ever.forumso.net
zjfiuooo
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyWed Nov 12, 2008 1:15 pm

nije neki.mislim ono ok je
Back to top Go down
~!_Irena*Anny_!~
Little angel
Little angel
~!_Irena*Anny_!~


Broj poruka : 268
Datum upisa : 14/10/2008
Godina : 29
Lokacija : ~BG~

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyWed Nov 12, 2008 3:58 pm

OK!
Back to top Go down
Kathy!
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySun Nov 16, 2008 5:01 pm

Pa ne znam, forum je ok, ali ne bih ipak....ne dolazim cesto na 4ume...samo ponekad....i vec odavno nisam RBD i REBELDE fan....
Back to top Go down
~!_Irena*Anny_!~
Little angel
Little angel
~!_Irena*Anny_!~


Broj poruka : 268
Datum upisa : 14/10/2008
Godina : 29
Lokacija : ~BG~

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyMon Nov 17, 2008 10:16 pm

OK!
bb mi bi voleli da se ti reg. Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? 996315
Back to top Go down
$rbd4eve
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: sranje   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyMon Nov 24, 2008 6:41 pm

omg
ja ovakvo sranje od foruma 5 godine nisam videla
BRISHITE OVO
ZABAGOVACETE FORUMOTION ...OPASCE MU VREDNOST
HA HA HA
Back to top Go down
~!_Irena*Anny_!~
Little angel
Little angel
~!_Irena*Anny_!~


Broj poruka : 268
Datum upisa : 14/10/2008
Godina : 29
Lokacija : ~BG~

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyTue Nov 25, 2008 3:20 pm

HA HA HA....kako si samo pametna ili pametan...svaka cast!
ali nisi nasla pravu osobu da zajebavas zato oladi i ne kaci se samnom!!!!! Very Happy
Back to top Go down
Wanya
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyThu Jan 01, 2009 2:54 pm

Hahahaha...Forum je katastrofa...Pihh .....Smuchilo mi seeee..........









Shalim se...Forum je soooper....Sada cu da se regujem...hehehe
Back to top Go down
Anny4ever
Anahi Admin
Anahi  Admin
Anny4ever


Broj poruka : 1635
Datum upisa : 11/08/2008

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyTue Jan 06, 2009 1:18 am

TNX!
Back to top Go down
http://anny4ever.forumso.net
Kriss &a
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Alooo!   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat Apr 25, 2009 6:58 pm

Daj bre vise prekinite sa mailovima! Ja sam regovna, zaboravila sam i nick i sifru. I NE NAMERAVAM
tj
NECU doci na forum
jer ja mrzim mrzim mrzim RBD! Pogotovo Anahi! I NECU DOCI NA FORUM! Stvarno mnogo smarate! Nisam ja kriva sto vam forum propada, kako ne shvatate da mailovima necete dovuci clanove nego oni pocinju da mrze forum jer ih smarate. A i RBD se odavno raspao, kraj, daj prekinite vise... Stvarno cu poludeti od vasih mailova -_-"
Back to top Go down
Anny4ever
Anahi Admin
Anahi  Admin
Anny4ever


Broj poruka : 1635
Datum upisa : 11/08/2008

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat Apr 25, 2009 7:20 pm

slobodno!kriss!zalise i forumotionsu i otud ti znas da je 4um propao!sta te briga ako ne dolazis na najeg!
Back to top Go down
http://anny4ever.forumso.net
Kriss &a
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat Apr 25, 2009 8:56 pm

Tice me se i te kako, zato sto meni saljete mailove i smarate me! Jako ste nepristojni...
Back to top Go down
Kriss &a
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat Apr 25, 2009 8:59 pm

A i ti prvo nauci da pises... Hahahaha....
Back to top Go down
Tik-tak
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat Apr 25, 2009 9:19 pm

OMG kakaw je ovo 4um?
Prvo i prvo `~*Dobro dosli na najbolji 4um o Anahi*~`
znaci TO mozete procitati na svakom rbd 4umu zato ako hocete da budete bolji,mada su vam sanse male,izmenite to
zatim nemojte smarati svojim dvosmislenim mailovima ljude koji zive normalno i koji nisu zavisni od neke prostacke grupe
onda zaista mislite da 4um ne propada? pogledajte samo logo
ova devojka-Anahi treba na operaciju svega,izgleda kao brdska seljancura,sto,iskreno-jeste
a da zar niste culi daaa.......se rbd raspao?
jao niste,o izvinite sto pogadjam vasa prostacka rbd srca ali istina je prema tome pretvorite ovaj 4um u nesto korisno jer dok nam se planeta raspada vi slusate neke visoko placene brdjanje koji se oblace u brushaltere i tange
i da da niste mozda cli za evanescence,linkin park i ostalu muziku koja nije komercijala?
aha,aha,deco-postoji i to
veliki kiss za moje najdraze seljacine i seljake i rbd podbrdjane
p.s. ne ja nisam vas muzitelj krawa
Back to top Go down
~!_Irena*Anny_!~
Little angel
Little angel
~!_Irena*Anny_!~


Broj poruka : 268
Datum upisa : 14/10/2008
Godina : 29
Lokacija : ~BG~

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat Apr 25, 2009 11:44 pm

ajaajaja divan govor..
pa recimo da se slazem sa tobom u nekim stvarima..napomenucu samo da je anahi savrsena i jos nesto.da rbd se raspao pa sta?????
kiss i za tebe sweet heart!!
Back to top Go down
Tik-Tak
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySun Apr 26, 2009 5:27 pm

Drago moje dete,niko na svetu nije savrsen,to je opste poznato,a najmanje je savrsena ova gore gospoja s konjskim zubima.
{ Nemoj da vredjas Boga }
Pa to sto se RBD raspao nam govori da nisu dovoljno dobri da bi proveli neko duze vreme na muzickoj sceni {mene cudi kako su se i za ovo vreme odrzali }
Razlog njihovog raspada je to sto nisu dovoljno bili placeni za svoj krestavi glas a kako su navikli da zive na visokoj stikli,sta su drugo mogli?
Takodje su im pesme bljutave i nesadrzajne sto je jos jaci razlog za unistenje.
A ja gubim vreme pokusavajuci da objasnim zaludjenicima u ovu zdrebad. Boze boze.......
Pozz
Back to top Go down
........
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySun Apr 26, 2009 5:29 pm

e ljudi forum vam je super-NE
Back to top Go down
Anny4ever
Anahi Admin
Anahi  Admin
Anny4ever


Broj poruka : 1635
Datum upisa : 11/08/2008

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySun Apr 26, 2009 6:59 pm

ok!
Back to top Go down
http://anny4ever.forumso.net
Anny*4ev
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyWed Apr 29, 2009 1:55 pm

E Tik-Tak brisi sa foruma!Ne trebaju nam gosti ko ti! Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? 565719
Back to top Go down
*~BrBljIviC@~*
Bienvenido/a
*~BrBljIviC@~*


Broj poruka : 35
Datum upisa : 17/10/2008

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyWed Apr 29, 2009 9:58 pm

dajte bre,svako ima svoje misljenje...ljubim vaaaaaaaas
Back to top Go down
Anny4ever
Anahi Admin
Anahi  Admin
Anny4ever


Broj poruka : 1635
Datum upisa : 11/08/2008

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptyWed Apr 29, 2009 11:17 pm

ok!
Back to top Go down
http://anny4ever.forumso.net
Kriss &a
Guest




Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: ...   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat May 02, 2009 6:05 pm

Joj ljudi. Ja ne znam vise sta da radim, pa vas najlepse MOLIM, PREKLJINJEM da mi vise NE SALJETE mailove! Necu se vratiti na forum ,ne volim Anny i kraj!
Back to top Go down
Anny4ever
Anahi Admin
Anahi  Admin
Anny4ever


Broj poruka : 1635
Datum upisa : 11/08/2008

Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? EmptySat May 02, 2009 6:24 pm

pa nemiras da dolazis na 4um!sta me briga stone volis anny registrovala si se i gotovo dolazice ti mailovi!
Back to top Go down
http://anny4ever.forumso.net
Sponsored content





Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty
PostSubject: Re: Gosti zasto necete da se registrujete?!?   Gosti zasto necete  da se  registrujete?!? Empty

Back to top Go down
 
Gosti zasto necete da se registrujete?!?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gosti sasto necete da se registrujete???
» Gosti!Zasto da ne!
» Gosti neznaju kako da se registruju!!!Udjite i saznadjete!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
~*Anny4ever~* :: ~Chat~ :: Chat za goste i nas!!!-
Jump to: